fbpx
Pozemky

Pre developerov: Predaj stavebných pozemkov priamo v obci Marianka

030-14-ZDOC3, Realitná kancelária BeMi Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj stavebné pozemky v Marianke.
Z celkových 23 700 m2 je 10 000 m2 určených ako stavebné pozemky. Zvyšných 13 700 m2 (ochranné pásma: elektrické stĺpy, plynovod a budúca výstavba diaľničného tunela), sú vhodné na vybudovanie záhradkárskej kolónie.


Pozemky sa nachádzajú priamo v obci Marianka, v tichom prostredí, obklopené krásnou prírodou Malých Karpát. Pozemky s výmerou 23 700 m2 sú vhodné na výstavbu rodinných domov a záhradkársku kolóniu. V celej lokalite sa dajú vybudovať (napojiť na súčasné, ktoré končia hneď pri pozemku) nové inžinierske siete (vodovod, kanalizácia, plyn, elektrina) a kvalitné asfaltové a dláždené prístupové komunikácie s verejným osvetlením. Na okraji pozemku a oproti cez cestu končí radová zástavba domov. Budúce dispozičné riešenie zohľadňuje moderné trendy bývania, zároveň vytvára predpoklad k príjemnému bývaniu v prostredí malého mesta a súčasne k aktívnemu oddychu v podhorskom prostredí. A pritom ste len 8 minút od Bratislavy…

Pozrite si video pozemkov v Marianke: https://youtu.be/l1FETrU2Lvo

Stavebné pozemky: 10 000 m2
Ostatné pozemky: 13 700 m2

Cena za stavebné pozemky je 150 €/m2

Pri rýchlom jednaní je možná dohoda na zľave.

POZEMKY SA PREDÁVAJÚ V CELKU, sú dve varianty predaja:

  1. Predaj len stavebných pozemkov (10 000 m2)
  2. Predaj celých 23 700 m2

O lokalite: Marianka je známe pútnické miesto, najstaršie na území bývalého Uhorska. Nachádza sa na úpätí Malých Karpát, v južnej časti Záhoria, severne od hlavného mesta Bratislavy. Z Marianky sa viete napojiť priamo na diaľnicu D2 a do 5 minút ste v Bratislave. Pár minút od Marianky sa buduje Nemocnica Bory, ktorá začne liečiť pacientov už začiatkom roka 2023. V Marianke sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Škola, škôlka, reštaurácie, predajne potravín. Množstvo príležitostí pre oddych a aktívny relax: pešia turistika, cyklo-chodníky, lesy, parky a detské ihriská.

Pozrite si Marianku na mape: https://www.google.com/maps/@48.2487813,17.0721543,1198m/data=!3m1!1e3?hl=sk

V cene je započítaná provízia pre RK, je vrátane vypracovania kompletnej zmluvnej dokumentácie k predaju nehnuteľnosti, poplatkov za vklad do katastra, kompletného finančného poradenstva a hypotekárneho servisu.
Spoločnosť BeMi reality Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom a prenájmom nehnuteľností a tiež profesionálny prístup v oblasti financovania a poistenia aj tejto nehnuteľností.
Text, fotografie , 3D vizualizácie a video-prezentácie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BeMi reality.

Zdenka

Zdenka

šéfka

2 komentáre

  1. Dobry den. Predava sa v Marianke pozemok len z rozlohou 10000m2,alebo z toho ss da kupit aj cast pozemok… Npr. V rozloze 700m2?

Leave a Response