fbpx
môj osobný blog

Moje novinky… teda “staré veci”.. :)

Nedávno som postrehla, že FB začína mať problém… V júli ho začali ignorovať veľké spoločnosti, ku ktorým sa pridal aj „náš“ Volkswagen. Jedná sa o bojkot reklamy na FB, ktorý vyprovokovalo nenávistné správanie, ktoré už veľa ľuďom poriadne vyliezlo na nervy. Je to správne, tiež si myslím, že už by mal FB začať „trestať“ organizácie a ľudí, ktorí si túto platformu zvolili na šírenie konšpiračných, nenávistných a rasistických príspevkov. Nie som až tak zbehlá v tom, kto u nás šíri takéto príspevky. Jedine o Blahovi si myslím, že už mal byť dávno zavretý v klietke na psychiatrii. O tom viem, že musí byť „čistý blázon“… A tuším ho ešte furt máme v parlamente… nuž na Slovensku taká obyčaj, s tým sa nedá nič robiť.

Tiež som postrehla, že od začiatku júla ma FB masíruje so správičkami typu „propaguj toto a hento, aby si dosiahla väčší počet sledovateľov“. Je to dosť otravné, chodí mi to každých 5 minút… Musia tam mať “vyspelý” marketing, lebo presne takto sa to robí.. :), teda ak chcú, aby človek odhodil počítač s mobilom do priepasti, nech má istotu, že už nikdy nechce byť online… Ešte v časoch, keď som bola strašne naivná a myslela som si, že ma uživí písanie blogov, tak som niektoré príspevky propagovala. To už dávno skončilo, ak niečo propagujem, tak nejakú „novú“ biznisovú aktivitu. S tým tiež na nejaký čas skončím, nie je doba na moje „hromadné“ akcie… Ešte musím seba aj svoje akcie držať pod pokrievkou… Na jednej strane mi ľudia píšu, kedy už začnem robiť zoznamku a na druhej strane sa na ňu nikto neprihlási… ani tí, ktorí ma „bombardovali“, že kedy už…  Ale o tom som už písala, najbližšie roky určite žiadnu zoznamku robiť nebudem. Nie je dopyt, tak nemôže byť ponuka… S workshopmi som to ešte celkom nezabalila, stále dúfam, že sa nájde pár ľudí…

Mám rozpracovanú ďalšiu knihu, ale povedala som si, že ju vydám až vtedy, keď predám aspoň 80% nákladu mojej prvej knihy Randenie „na Slováka“. Zatiaľ som na 53%-tách, tak mi držte palce, nech sa to troška pohne. Prípadne ak ju ešte nemáte, tak najlepšia cena je na:

https://www.bux.sk/knihy/565922-randenie-na-slovaka.html

Začala som písať aj poviedky, ktoré majú základ v mojom „plodnom“ živote a každodenných „trapasoch, bojkotoch, zážitkoch“… Tých mám aj na dva životy. Až teraz som si uvedomila, že tiež musím byť „čistý blázon“… Len sa nechcem porovnávať s Blahom, tak napíšem len, že som o 50% viac divokejšia ako je slovenský priemer.. 😊.

Písanie ma napĺňa radosťou, veľakrát sa bavím len „sama na sebe“… Neviem či je to správne, ale povedala som si, že svet a život okolo, je v tejto dobe natoľko smutný, že radšej nebudem vystrkovať rožky a hlavne sa nestretávať s ľuďmi, ktorí by ma sýtili svojím zlostným a nenávistným životom… Tých je tiež dosť… Moja mama je živým príkladom…

Raz som sedela na kávičke s kamoškou a rozoberali sme naše matere. Rozprávali sme sa, spomínali, ktorá z nich urobila za svoj život viac „zloby“… „Vyhrala som“… ale samozrejme nikto netúži po takomto víťazstve, je to len smutné, že niektoré ženy majú deti a nevedia čo znamená „mať rád“… Ale už ma to veľmi netrápi, človek si zvykne aj na smrť… aj na „divnú mamu“… Nechám ju tak, nech nemám v noci nočné mory.. 😊

Tým som chcela povedať, že na tomto svete nie sme preto, aby sme okolo seba šírili nenávisť. Či už na FB alebo v rodine… Základom nášho bytia je láska, tú treba okolo seba šíriť, inak nič nemá zmysel…

Ako píšem tento blog, tak u mňa „pristáli“ dve objednávky na môj workshop randenia. Potešilo, ak sa nájde viac ľudí so záujmom o randenie… Tu je link, kde sa môžete objednať:

https://www.kurzy.sk/kurzy/110012659/interaktivny-workshop-randenia-a-vztahov-budem-vas-guru-ran-bratislava

Tento workshop som už na FB propagovala, výsledok: 0 prihlásených… Čiže už žiadna propagácia, ak máte záujem, tak sa prosím prihláste.

Prajem Vám krásnu nedeľu a verím, že už čoskoro sa vidíme. Buď na workshope, alebo len tak, niekde na kávičke 😊

Zdenka

Zdenka

šéfka
Som Zdenka, mám 53 rokov a veľa životných skúseností, s ktorými sa chcem podeliť. Mám dve dospelé deti, som rozvedená, v súčasnosti single. Mám za sebou veľmi hektický život a verím tomu, že to bude čím ďalej, tým lepšie..

Leave a Response