fbpx
Cestovanie

Wellness za dobrú cenu a s potupou

Každoročne chodievam s kamoškou na wellness pobyt. Už pekných pár rokov si vždy zrekapitulujeme čo sme zažili a snažíme sa zdokonaliť náš spoločný zážitok. Už je to pekných pár rokov a nám sa nepodarilo vylepšiť vôbec nič. Nezáleží to na nás, vždy si vyberieme pekné miesto, dobré služby, prečítame si pár recenzií (už viem, že niektoré musia písať majitelia..). Svet nie je dokonalý a naše pobyty už vôbec nie. Ale čas strávený s kamarátkou mi nikto nevezme a ani nepokazí – to je ten dôvod prečo sme to ešte nevzdali.

  • Welness v okrese Brezno: celý pobyt nás oslovovali „to tie zľavomaty“ – to sme boli my.
  • Vždy keď sme si niečo vybavovali, napr. bowling… zľavomaty môžu ísť na bowling od 13 – do 15-tej. Neviem či sme vyzerali že máme desať rokov a že večer o ôsmej už musíme byť v posteli.
  • Po príchode do reštaurácie sa slušne pýtam kam si máme sadnúť. No, zľavomaty – tam pri tej ventilácii si sadnite. Jedáleň prázdna, dvadsať stolov a jedna opacha, teda ventilácia umiestnená rovno nad stolom. Ale to som sa už vzbúrila a sadla som si kde som chcela.
  • Čakáme na jedálny lístok a vidíme čašníčku ako prichádza s jedlom už na tanieri. Tak ma zaujíma, že čo to má znamenať… Zľavomaty nemajú jedlo na výber, toto je pre vás na večeru. To už som tam urobila poriadny bordel… a priniesli mi jedlo, ktoré som aj zjedla.

Viem, že všetky tieto „prešľapy“ mala na svedomí prevádzkárka v hoteli. Za pár dní som spozorovala ako majú voči nej všetci rešpekt. To by bolo v poriadku, veď je šéfka, ale s takouto neúctou voči zákazníkom to nemá ďalekú budúcnosť. Naschvál nepíšem kde to bolo, nemám záujem aby prišli o prácu zamestnanci hotela. Viete ako to býva, vždy sa nájde vinník a vždy je to len obeť celého systému. Väčšina zamestnancov sa k nám správala veľmi milo a nakoniec sme si aj napriek šéfke Cruelle pobyt užili.

Nechcem to viac rozoberať, budem sa držať hesla: “Keď nemáš povedať nič pekné, tak nehovor nič”. Nemám nič proti zľavomatom, ale ak sa mám cítiť menejcenne len preto, že som si pobyt objednala cez zľavomat, tak niečo tu nesedí… 

Budem veriť, že moja ďalšia skúsenosť z wellness pobytu bude už len „bože, tam bolo super“. Určite vás budem informovať.

Zdenka

Zdenka

šéfka
Som Zdenka, mám 53 rokov a veľa životných skúseností, s ktorými sa chcem podeliť. Mám dve dospelé deti, som rozvedená, v súčasnosti single. Mám za sebou veľmi hektický život a verím tomu, že to bude čím ďalej, tým lepšie..

Leave a Response